Duben. Měsíc prodeje Drahouška na česneku


Datum publikace: 26-03-2024, 19:15 v Aktuálně.

Moji osmou knihu Drahoušek na česneku budete mít již za týden na dosah. Hned po Velikonocích začíná crowdfundingová kampaň na Pointě, ve které budete hrát hlavní roli.

Na Pointě budete moci tuto novinku objednat, a to v několika variantách (například s mým podpisem, avšak třeba i jen podpořit její vydání. Anebo vše dohromady. :-))

Drahoušek na česneku přináší veselé příběhy ze života jednoho roztržitého chlapa středního věku, který se snaží přežít blázinec všedních dnů.

Žádná kniha není pro všechny. Tato, mohu-li říct, je pro všechny muže od dvaceti do šedesáti let, kteří občas zapomenou na nějaký ten svátek, na psa uvázaného před obchodem a jimž občas něco nevyjde. Ale kteří navzdory svým nedostatkům mají stále spoustu snů, své cíle i potřebnou energii.

A také pro všechny ženy, které milují své muže i s jejich nedostatky a které se s nimi rády zasmějí. Nejen jim, ale i sobě, poněvadž dobré vztahy musejí být v rovnováze.

Podporou této knihy budete šířit radost. Budete šířit kvalitní humor i lehké zamyšlení. Tato kniha je tištěným nástrojem humoru v pevných deskách. Podpoříte-li jakoukoliv finanční částkou vznik této knihy, pravděpodobně rozesmějete a potěšíte nemalé množství lidí. A to není špatné. Vůbec špatné.

Odkazy:

Kniha Drahoušek na česneku hned po Velikonocích

Odtajněno. Autorkou obálky nové knihy je Magda Kadlecová
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Vyjde, nebo nevyjde má nová kniha? Rozhodujete právě teď

V pondělí 15. dubna zbývá už jen osmnáct dnů do konce crowdfundingu, tedy zajištění financování vytištění knihy Drahoušek na česneku.

Vydání...

Rozhodují čtenáři. Šestnáct procent pro Drahouška během prvního týdne

Drahoušek na česneku, má osmá kniha, se ke čtenářům vypravila jinou cestou než všechny předchozí. Cestou crowdfundingu, kdy je nutné během...

Mlýn Výrov v Březích vystavuje fotografie z Laponska

Až do 5. května můžete ve výrovském mlýně v Březích u Přelouče zhlédnout výstavu mých fotografií, nazvanou jednoduše Laponsko.

Výstava, která...

Crowdfunding začal! Drahoušek na česneku potřebuje vaši podporu

Trubte na poplach. Počínaje dneškem (středa 3. dubna) začala třicetidenní crowdfundingová kampaň na moji nejnovější knihu Drahoušek na česneku. Znamená to...

Duben. Měsíc prodeje Drahouška na česneku

Moji osmou knihu Drahoušek na česneku budete mít již za týden na dosah. Hned po Velikonocích začíná crowdfundingová kampaň na Pointě,...

Top