Odtajněno. Autorkou obálky nové knihy je Magda Kadlecová


Datum publikace: 23-02-2024, 16:58 v Aktuálně.

Oficiální 30-denní předprodej mé nové humoristické knihy “Drahoušek na česneku” bude zahájen v závěru března, a to výhradně jen na webu nakladatelství Pointa (o přesném termínu se včas dočtete na mém webu, Facebooku a Instagramu).

Pokud se chystáte knihu zakoupit do své domácí knihovny, či někomu blízkému jako dárek, pak je tady pro vás malá obrazová ochutnávka.

Obálka Magda Kadlecová

Onou ochutnávkou je knižní obálka Drahouška na česneku. Její autorkou je grafička Magda Kadlecová, která neměla jednoduchý úkol. Kniha je totiž velmi pestrá a titulní povídka…

Zkrátka vymyslet obálku podle povídky, jež dala jméno celé knize, se jí podařilo skvěle, což beze zbytku ocení čtenáři, kteří si knihu přečtou.

Jednou z betačtenářek byla úspěšná česká reprezentantka v minigolfu Petra Vosmiková.

“Chechtala jsem se u každé povídky s retro tématikou a poselstvím pro budoucí generace. Protože jsem stejný ročník, zavzpomínala jsem a zatápala v mysli, jak jsem prožívala zmíněná témata já, a nebo co ve mně zanechala. Svému miláčkovi jsem slíbila, že mu povídky přečtu až z tištěné verze. A ať se těší, že se bude bavit,” napsala.

Varování potenciálním čtenářům: Tato kniha neobsahuje žádné vraždy, znásilnění, krev ani reálné násilí. Je pouze oddechovkou. Jakýmsi groteskním zrcadlem života jednoho rozkošného magora.
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Vyjde, nebo nevyjde má nová kniha? Rozhodujete právě teď

V pondělí 15. dubna zbývá už jen osmnáct dnů do konce crowdfundingu, tedy zajištění financování vytištění knihy Drahoušek na česneku.

Vydání...

Rozhodují čtenáři. Šestnáct procent pro Drahouška během prvního týdne

Drahoušek na česneku, má osmá kniha, se ke čtenářům vypravila jinou cestou než všechny předchozí. Cestou crowdfundingu, kdy je nutné během...

Mlýn Výrov v Březích vystavuje fotografie z Laponska

Až do 5. května můžete ve výrovském mlýně v Březích u Přelouče zhlédnout výstavu mých fotografií, nazvanou jednoduše Laponsko.

Výstava, která...

Crowdfunding začal! Drahoušek na česneku potřebuje vaši podporu

Trubte na poplach. Počínaje dneškem (středa 3. dubna) začala třicetidenní crowdfundingová kampaň na moji nejnovější knihu Drahoušek na česneku. Znamená to...

Duben. Měsíc prodeje Drahouška na česneku

Moji osmou knihu Drahoušek na česneku budete mít již za týden na dosah. Hned po Velikonocích začíná crowdfundingová kampaň na Pointě,...

Top