Poděkování všem, kteří pomohli knize do světa


Datum publikace: 05-05-2024, 14:40 v Aktuálně.

Crowdfundingový předprodej mé osmé knihy Drahoušek na česneku, v němž se rozhodovalo, zda kniha vyjde, či nikoliv, trval krátkých třicet dnů. Během nich bylo nutné vybrat částku 111 800 korun potřebnou na vytištění jejího nákladu.

A nerozhodoval nikdo jiný než vy – čtenáři. Respektive vaše ochota si knihu na této “stezce pravdy” objednat, nebo její vydání podpořit příspěvkem.

Ještě tři dny před koncem crowdfundingu zbývalo vybrat čtyřicet procent cílové částky. A šestatřicet hodin před koncem sedmadvacet procent. Nicméně v dramatické ohromující koncovce kniha nakonec získala 101 procent cílové částky, takže uzří světlo světa a zamíří do vašich domácností.

Nakladatelství Pointa mi zaslalo seznam objednávajících čtenářů a podporovatelů knihy Drahoušek na česneku, proto nyní mohu, ale hlavně chci vám všem ze srdce poděkovat za podporu ve vítězném “předkole play off”.

I díky vám Drahoušek na česneku prošel úspěšně crowdfundingem. Před Vánocemi tak díky vám kniha zamíří na pulty knihkupectví v Česku a na Slovensku a bude moci pobavit tisícovku dalších lidí.

Děkuji za podporu:

Lukáš Skybík, Martin Stuchlík, Ondřej Srkal, Jan Nový, Jiří Hanzlík, Stanislav Samek, Jan Habart, Jan Hus, Jana a Jindra Křížovi, Dominik Bouda, Irena Benešová, Michael Rund, Petra Petříčková, Jakub Tesař, Jakub Kemr, František Čáha, Jiří Krausam, Martin Hyspecký, Ivo Dražský, Jozef Zappe, Dagmar Brejchová, Věrka Mühldorfová, Ivana Karasová, Vincent Fikar, Martin Hladovský, Alex Marek, Josef Mazurek, Šárka Dušáková, Jakub Tichý, Radek Duhai, Mirka Valašíková, Marcel Půlpán, Pavlína Schrottenbaumová, Martina Čapková, Eva Konvalinová, Roman Gomola, Jiří Novák, Radka Hurtová, Lenka Krištofová, Hannie Hákáčko Kertis, Kateřina Sedláčková, Roman Schiefner, Filip Albrecht, Svatopluk Choc, Kamila Daňková, Jitka Havelková, Jan Rippl, Zdeňka Eichlerová, Lenka Bartáková, Petr Schmied, Jana a Vašek Fikarovi, Nina Barvířová, Markéta Spodniaková, Milena Myslivcová, Jitka Foglarová, Iveta Velková, Jitka Neuschlová, Peter Starovský, Miroslav Mašek, Eva Pupáková a Petr Ondrák.

Zvláštní poděkování pak patří mé úplně nejvíc největší podporovatelce – Andrejce. 🙂
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Pevnost Boyard v Chebu a Karel IV. ve Varech

Velmi úspěšným byl 1. ročník týmové soutěže Chebská pevnost Boyard, inspirované slavnou televizní show. Do soutěže v historické části města, kterou...

Poděkování všem, kteří pomohli knize do světa

Crowdfundingový předprodej mé osmé knihy Drahoušek na česneku, v němž se rozhodovalo, zda kniha vyjde, či nikoliv, trval krátkých třicet dnů....

Drama do poslední chvíle. Drahouška jste ale vybojovali!

Byla to šílená jízda, ale rozhodli jste. Drahoušek na česneku provoní vaše domácnosti a knihovny!

“Byl to gól v poslední minutě,”...

Zbývají tři dny. A v nich získat zbývajících 40 procent cílové částky

Třicetidenní crowdfundingový předprodej mé nejnovější knihy Drahoušek na česneku je téměř u cíle. Do něj zbývají už pouhé tři dny.

Nachází...

Rozhovor pro Vysvlečenou: Kvalitní humor v literatuře je velmi náročné řemeslo

Influencerka Wendy Šimotová včera na svém blogu Vysvlečená uveřejnila rozhovor, který se mnou pořídila. Rozhovor vyšel pod titulkem “Napsat dobrou humoristickou...

Už jen týden. Šance pro knihu žije, i když čas se krátí

Fenomenální Jaromír Jágr oznámil, že příští sezóna bude jeho poslední. A já oznamuji, že má humoristická kniha Drahoušek na česneku vstupuje...

Velký skok o 16 procent. Bude finiš v předprodeji mohutný?

Posledních osm dnů crowdfundingu a “zápas” začíná být napínavý i zajímavý současně.

Kniha Drahoušek na česneku se od včerejšího večera vyšvihla z...

Top