Vyjde, nebo nevyjde má nová kniha? Rozhodujete právě teď


Datum publikace: 15-04-2024, 7:55 v Aktuálně.

Vyjde, nebo nevyjde má nová kniha? Rozhodujete právě teď

V pondělí 15. dubna zbývá už jen osmnáct dnů do konce crowdfundingu, tedy zajištění financování vytištění knihy Drahoušek na česneku.

Vydání knihy podpoříte tím, že si ji objednáte zde: https://bit.ly/KupDrahouska, nebo tam prostě jen přispějete, pokud máte rádi můj humor, moji práci či třeba v širším celku českou literaturu. K samotnému sponzorství knihy jsou tam určeny varianty Filantrop, kde můžete podpořit knihu částkami 1000, 2000, 5000, 10.000 a 20.000 korun.

Pokud se v crowdfundingové kampani nevybere cílová částka na tisk, tedy zhruba 111 tisíc korun, nakladatelství Pointa knihu nevydá. Je to tedy pouze ve vašich rukách.

Za první dva týdny si knihu objednalo třiatřicet zájemců. Jejich objednávky (či podpora) daly dohromady zhruba dvacet tisíc korun, což je aktuálně devatenáct procent z potřebné cílové částky. Crowdfundingový předprodej končí již 2. května!

A pokud nákup knihy odkládáte na dobu, kdy kniha bude v knihkupectvích, pak na tuto cestu zapomeňte. Raději na ni vůbec nespoléhejte.

Pokud totiž crowdfunding Drahouška na česneku nebude úspěšný (tedy pokud si knihu v těchto dnech na Pointě neobjedná, či jen nepodpoří dostatek zájemců, kniha nevyjde a do knihkupectví vůbec nezamíří).

Jste to vy, kdo právě teď rozhoduje. Žádná kniha není pro každého, ale pokud přečtete aspoň jednu knihu ročně (což prý přečte 75 procent národa nad patnáct let), pak ať je to právě tato má humoristická. 😀

Nudit vás nebude! 🙂
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Pevnost Boyard v Chebu a Karel IV. ve Varech

Velmi úspěšným byl 1. ročník týmové soutěže Chebská pevnost Boyard, inspirované slavnou televizní show. Do soutěže v historické části města, kterou...

Poděkování všem, kteří pomohli knize do světa

Crowdfundingový předprodej mé osmé knihy Drahoušek na česneku, v němž se rozhodovalo, zda kniha vyjde, či nikoliv, trval krátkých třicet dnů....

Drama do poslední chvíle. Drahouška jste ale vybojovali!

Byla to šílená jízda, ale rozhodli jste. Drahoušek na česneku provoní vaše domácnosti a knihovny!

“Byl to gól v poslední minutě,”...

Zbývají tři dny. A v nich získat zbývajících 40 procent cílové částky

Třicetidenní crowdfundingový předprodej mé nejnovější knihy Drahoušek na česneku je téměř u cíle. Do něj zbývají už pouhé tři dny.

Nachází...

Rozhovor pro Vysvlečenou: Kvalitní humor v literatuře je velmi náročné řemeslo

Influencerka Wendy Šimotová včera na svém blogu Vysvlečená uveřejnila rozhovor, který se mnou pořídila. Rozhovor vyšel pod titulkem “Napsat dobrou humoristickou...

Už jen týden. Šance pro knihu žije, i když čas se krátí

Fenomenální Jaromír Jágr oznámil, že příští sezóna bude jeho poslední. A já oznamuji, že má humoristická kniha Drahoušek na česneku vstupuje...

Velký skok o 16 procent. Bude finiš v předprodeji mohutný?

Posledních osm dnů crowdfundingu a “zápas” začíná být napínavý i zajímavý současně.

Kniha Drahoušek na česneku se od včerejšího večera vyšvihla z...

Top