Crowdfunding začal! Drahoušek na česneku potřebuje vaši podporu


Datum publikace: 03-04-2024, 8:52 v Aktuálně.

Trubte na poplach. Počínaje dneškem (středa 3. dubna) začala třicetidenní crowdfundingová kampaň na moji nejnovější knihu Drahoušek na česneku. Znamená to jediné:

Vydání této humoristické knihy podpoříte jejím objednáním na webu nakladatelství Pointa – přesně zde: https://bit.ly/KupDrahouska.

Na Pointě si můžete vybrat z několika možností objednání Drahouška – od standardní knihy jako takové, přes knihu s podpisem autora, knihu s uvedením vašeho jména (poděkováním v knize) až po filantropické lidumilství s výrazným příspěvkem na podporu této knihy od českého autora.

Kniha veselých příběhů ze života jednoho roztržitého chlapa středního věku, který se snaží přežít blázinec všedních dnů, zaznamenala u betačtenářů (čtenářů, kteří ji četli před vydáním) skvělý ohlas.

Vybráno z jejich ohlasů:

Musím říct, že kniha mě moc bavila. Bavilo mě hlavně to, že příběhy jsou oddělené a že jsem se kdykoliv mohla k nějakému vrátit a nemusela hledat návaznost. Témata jsou podle mě super, protože se spoustou z nich jsem se dokázala krásně ztotožnit. Třeba s tím, kde jde o kupování dárků. Je to krásně napsané. Nikde nic nepřebývá a ani nechybí.

Tereza Karanská, moderátorka

Chechtala jsem se u každé povídky s retro tématikou a poselstvím pro budoucí generace. Protože jsem stejný ročník, vzpomínala jsem a tápala v mysli, jak jsem prožívala zmíněná témata já, a co ve mně zanechala. Svému miláčkovi jsem slíbila, že mu povídky přečtu až v klasickém knižním provedení. A ať se těší, že se bude bavit.

Petra Vosmíková, česká reprezentantka v minigolfu

Autor Václav Fikar tentokrát oslovuje potencionální čtenáře oblíbeným žánrem, ve kterém vynikl už Neruda, po něm např. mistr fejetonů Rudolf Křesťan. Zpracoval témata a situace, ve kterých se ocitl on sám, někdy zase takových, kterých si všiml coby pozorovatel okolního světa. Co takové popíjení milované kávy? Komu z nás se nestalo něco podobného jako ve fejetonu Dárky na zabití? A jak aktuálním tématem je dnes fejeton Pohlednice z Království fantazie. Domnívám se, že kniha Drahoušek na česneku si zaslouží doputovat ke čtenářům.

Eva Kočová, učitelka

Drahoušek na česneku obsahuje osmnáct textů – povídek a fejetonů, z nichž každý je speciálně ilustrovaný. Jedná se o tyto povídky a fejetony:

Kapitoly:

1. Poprvé

2. Vzestup a pád geniální myšlenky

3. Muž v běhu

4. Jemu rohy nesluší

5. Dárky na zabití

6. Ital nezná ten zázrak

7. Štíhlý jako proutek

8. Pohlednice z Království Fantazie

9. Záhada chytré pračky

10. Zbytek mýdla

11. Drahoušek na česneku

12. Když hudba něco vážila

13. Roztržitý

14. Vánoční běs

15. Sex, lži a průzkumy

16. Vzkaz z budoucnosti

17. Jak jsem dohnal MDŽ

18. Na smetišti dějin

Crowdfunding – zde bych to přirovnal k hokejovému předkolu play off – právě začal a trvá pouhých třicet dnů. Během těchto čtyř týdnů tedy rozhodnete, zdali knihu nakladatelství Pointa vytiskne a zdali pak kniha udělá radost kromě vám i stovkám dalších lidí napříč celou republikou. Tedy jestli postoupí do play off a boje o medaile… 🙂 Buďte součástí týmu Drahouška na česneku.

A pokud vy samotní se nechcete s touto knihou smát, přepošlete tuto informaci svým přátelům či kolegům, nebo ji sdílejte na svých sociálních sítích. Možná že mezi nimi budou ti, kteří si právě tuto knihu budou chtít pořídit do své domácí knihovny.
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Vyjde, nebo nevyjde má nová kniha? Rozhodujete právě teď

V pondělí 15. dubna zbývá už jen osmnáct dnů do konce crowdfundingu, tedy zajištění financování vytištění knihy Drahoušek na česneku.

Vydání...

Rozhodují čtenáři. Šestnáct procent pro Drahouška během prvního týdne

Drahoušek na česneku, má osmá kniha, se ke čtenářům vypravila jinou cestou než všechny předchozí. Cestou crowdfundingu, kdy je nutné během...

Mlýn Výrov v Březích vystavuje fotografie z Laponska

Až do 5. května můžete ve výrovském mlýně v Březích u Přelouče zhlédnout výstavu mých fotografií, nazvanou jednoduše Laponsko.

Výstava, která...

Crowdfunding začal! Drahoušek na česneku potřebuje vaši podporu

Trubte na poplach. Počínaje dneškem (středa 3. dubna) začala třicetidenní crowdfundingová kampaň na moji nejnovější knihu Drahoušek na česneku. Znamená to...

Duben. Měsíc prodeje Drahouška na česneku

Moji osmou knihu Drahoušek na česneku budete mít již za týden na dosah. Hned po Velikonocích začíná crowdfundingová kampaň na Pointě,...

Top