Otázky a odpovědi. Jak objednat Drahouška na česneku?


Datum publikace: 24-04-2024, 18:04 v Aktuálně.

Během předprodejové kampaně na podporu vydání mé nenovější knihy Drahoušek na česneku (kniha humoristických povídek a fejetonů) odpovídám téměř denně na několik otázek. Ale tady jsem se jim dosud nevěnoval.

Častou otázkou je, co se stane s mojí objednávkou, když se cílová částka na vydání knihy nakonec nevybere?

Odpověď je jednoduchá: Nakladatelství Pointa, které spadá pod tradiční český nakladatelský dům Albatros Media, vám peníze pošle zpět na účet.

Je to podobné, jako kdybyste si několik měsíců dopředu objednali lístky na koncert rockové hvězdy, nebo do divadla (což považujeme za něco samozřejmého). Pokud je koncert zrušený, prodejce vám lístky vrátí. 🙂

Zakoupením knihy v crowdfundingu tedy vůbec nic neriskujete. Buď se cílová částka vybere a vy obdržíte objednanou knihu, nebo nevybere, a potom vám nakladatelství pošle peníze zpět na účet, ze kterého jste je poslali.

Objednat Drahouška na česneku můžete zde – https://bit.ly/KupDrahouska. Pozor! Předprodej trvá už jenom devět dnů (pouze do 2. května!). Vy právě rozhodujete a rozhodnete, zda mám psát ještě humoristické knihy.

Skóre z 16:00 24. dubna. Za posledních osmnáct hodin přibyla u Drahouška na česneku dvě procenta. Dostřílíte tuto knihu z předkola až do finále?
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Drahoušek na česneku vyjde 2. prosince

Nakladatelství Pointa ze skupiny Albatros Media oznámilo, kdy vyjde má kniha Drahoušek na česneku, v níž na čtenáře čeká celkem osmnáct...

Pevnost Boyard v Chebu a Karel IV. ve Varech

Velmi úspěšným byl 1. ročník týmové soutěže Chebská pevnost Boyard, inspirované slavnou televizní show. Do soutěže v historické části města, kterou...

Poděkování všem, kteří pomohli knize do světa

Crowdfundingový předprodej mé osmé knihy Drahoušek na česneku, v němž se rozhodovalo, zda kniha vyjde, či nikoliv, trval krátkých třicet dnů....

Drama do poslední chvíle. Drahouška jste ale vybojovali!

Byla to šílená jízda, ale rozhodli jste. Drahoušek na česneku provoní vaše domácnosti a knihovny!

“Byl to gól v poslední minutě,”...

Zbývají tři dny. A v nich získat zbývajících 40 procent cílové částky

Třicetidenní crowdfundingový předprodej mé nejnovější knihy Drahoušek na česneku je téměř u cíle. Do něj zbývají už pouhé tři dny.

Nachází...

Top