Duben. Měsíc prodeje Drahouška na česneku


Datum publikace: 26-03-2024, 19:15 v Aktuálně.

Moji osmou knihu Drahoušek na česneku budete mít již za týden na dosah. Hned po Velikonocích začíná crowdfundingová kampaň na Pointě, ve které budete hrát hlavní roli.

Na Pointě budete moci tuto novinku objednat, a to v několika variantách (například s mým podpisem, avšak třeba i jen podpořit její vydání. Anebo vše dohromady. :-))

Drahoušek na česneku přináší veselé příběhy ze života jednoho roztržitého chlapa středního věku, který se snaží přežít blázinec všedních dnů.

Žádná kniha není pro všechny. Tato, mohu-li říct, je pro všechny muže od dvaceti do šedesáti let, kteří občas zapomenou na nějaký ten svátek, na psa uvázaného před obchodem a jimž občas něco nevyjde. Ale kteří navzdory svým nedostatkům mají stále spoustu snů, své cíle i potřebnou energii.

A také pro všechny ženy, které milují své muže i s jejich nedostatky a které se s nimi rády zasmějí. Nejen jim, ale i sobě, poněvadž dobré vztahy musejí být v rovnováze.

Podporou této knihy budete šířit radost. Budete šířit kvalitní humor i lehké zamyšlení. Tato kniha je tištěným nástrojem humoru v pevných deskách. Podpoříte-li jakoukoliv finanční částkou vznik této knihy, pravděpodobně rozesmějete a potěšíte nemalé množství lidí. A to není špatné. Vůbec špatné.

Odkazy:

Kniha Drahoušek na česneku hned po Velikonocích

Odtajněno. Autorkou obálky nové knihy je Magda Kadlecová
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Skladba týdne

Hudba je lék. Hudba je droga. Hudba je rozkoš. Hudba je vzduch, který dýcháme. Hudba je moře. Hudba je boží dar....

Valdštejnova desítka už za 40 dnů. Budu znovu na startu

Na konec přece jenom! Po dvou letech se vracím na start mezinárodního běžeckého závodu Valdštejnova desítka, který letos startuje v sobotu...

Zahájení na mělčinách. Devět nástrah pro zajímavý start sezóny

Pro rybáře v Česku není většího svátku než 16. června – zahájení sezóny lovu dravých ryb na vodách Českého rybářského svazu a...

Drahoušek na česneku vyjde 2. prosince

Nakladatelství Pointa ze skupiny Albatros Media oznámilo, kdy vyjde má kniha Drahoušek na česneku, v níž na čtenáře čeká celkem osmnáct...

Pevnost Boyard v Chebu a Karel IV. ve Varech

Velmi úspěšným byl 1. ročník týmové soutěže Chebská pevnost Boyard, inspirované slavnou televizní show. Do soutěže v historické části města, kterou...

Top