V Ostrově dnes začala výstava Fikarových fotografií


Datum publikace: 03-11-2015, 19:36 v Aktuálně.

Městská knihovna Ostrov dnes zahájila výstavu fotografií Václava Fikara, nazvanou “Kraj příběhů, kraj magických míst”. Návštěvníci výstavy si mohou prohlédnout 48 fotografií z Karlovarského kraje, které autor pro tuto výstavu vybral a rozdělil do tématických bloků, a to v návaznosti na mimořádně úspěšný fotoblog “Jak jsem objevil Středozemi. Na západě Čech”.

V Oranžerii Václava Havla visí například fotografie pořízené v Doupovských horách, Slavkovském lese, v okolí Třebouňského vrchu na Toužimsku nebo na Chebsku.

“Fotografie pro tuto výstavu jsem vybíral čtyři týdny z více než 400 snímků, pořízených v posledních čtyřech letech,” řekl mimo jiné autor fotografií regionální kabelové televizi, která s ním během instalace natáčela rozhovor.

Výstavu můžete navštívit do konce listopadu, ostrovská knihovna má pro veřejnost otevřeno i v sobotu dopoledne.

(ad. Pleas)

Fikar-plakát-1024x724
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Už nastavili zrcadlo? Pohled do tváře podzimní přívlače

Čas plyne jako voda. A tak se stalo, že s prutem u vody jsem nebyl devět týdnů v kuse, což je...

Nevšední kašny hned za naší západní hranicí

Bývají všelijaké. Některé mohou být nezajímavé, tvarově nudné, bez špetky potřebné fantazie i řemeslného umu, které člověku v paměti neutkví. Avšak jiné...

Top