Špalíček Fest se vrací. Kromě něj míří na západ do Chebu i BSP a Richard Müller.


Datum publikace: 19-04-2018, 20:41 v Aktuálně.

Po čtyřech letech se do historického centra Chebu vrací Špalíček Fest, hudebně-zábavný festival pro celou rodinu. Letošní, v pořadí 4. ročník se uskuteční v sobotu 2. června (tedy před mezinárodním multižánrovým festivalem Chebské dvorky – 6.-9.6.). Na historickém náměstí Kr. Jiřího z Poděbrad vystoupí Liwid, Tereza Kerndlová, Dalibor Janda, Celeste Buckingham a Xindl X. A stejně jako v minulosti je i letos vstup zdarma.

Součástí jednodenního festivalu nad chebským Špalíčkem je také program pro děti, například divadlo nebo kouzelnická show.

Na Špalíček Festu v historických kulisách Chebu v minulosti (konal se v letech 2012-2014) vystoupili například David Koller, Marie Rottrová, František Nedvěd nebo kapely Olympic či No Name. Dosud poslední ročník se konal v roce 2014, kdy zaplněné náměstí tleskalo třeba Martě Kubišové a skupinám Mandrage, Buty a Divokej Bill.

Ještě před Špalíček Festem se ale v Chebu představí legendární Katapult (24. 5. na Krajince u řeky pod Chebským hradem), kde 18. 7. vystoupí také trio BSP (Baláž, Střihavka, Pavlíček), zřejmě nejvíce proslavené skladbou Země vzdálená. Po Letním bláznění (festival pouličního divadla) pak v areálu Krajinka pod hradem vystoupí i Richard Müller (30.8.), který prý pro Cheb chystá speciální koncert.

 
Komentář

ten + 10 =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Nejkrásnější houba našich lesů. Halucinogenní, ale i léčivá

Je zvláštní, jak příroda rozdává karty. Stvoří fantasticky vypadající houbu, ovšem nedovolí nám ji baštit. Jako by své skvělé dílo, které...

Vůně hub i chuť jablek. Dva odstíny podzimních výstav v Mariánských Lázních

Většina lidí si Mariánské Lázně ihned spojí s dlouholetou tradicí lázeňské péče. Dále s krásnými parky, s hlavní promenádou s pseudobarokní...

Ecce homo rybář. Na YouTube měl premiéru 10. díl Rockera na rybách

Překvapení a napínavé okamžiky přinásí nová epizoda opulentně amatérského cyklu Rocker na rybách.

Stejně jako některé z předchozích dílů také tento mírně...

Top