Špalíček Fest se vrací. Kromě něj míří na západ do Chebu i BSP a Richard Müller.


Datum publikace: 19-04-2018, 20:41 v Aktuálně.

Po čtyřech letech se do historického centra Chebu vrací Špalíček Fest, hudebně-zábavný festival pro celou rodinu. Letošní, v pořadí 4. ročník se uskuteční v sobotu 2. června (tedy před mezinárodním multižánrovým festivalem Chebské dvorky – 6.-9.6.). Na historickém náměstí Kr. Jiřího z Poděbrad vystoupí Liwid, Tereza Kerndlová, Dalibor Janda, Celeste Buckingham a Xindl X. A stejně jako v minulosti je i letos vstup zdarma.

Součástí jednodenního festivalu nad chebským Špalíčkem je také program pro děti, například divadlo nebo kouzelnická show.

Na Špalíček Festu v historických kulisách Chebu v minulosti (konal se v letech 2012-2014) vystoupili například David Koller, Marie Rottrová, František Nedvěd nebo kapely Olympic či No Name. Dosud poslední ročník se konal v roce 2014, kdy zaplněné náměstí tleskalo třeba Martě Kubišové a skupinám Mandrage, Buty a Divokej Bill.

Ještě před Špalíček Festem se ale v Chebu představí legendární Katapult (24. 5. na Krajince u řeky pod Chebským hradem), kde 18. 7. vystoupí také trio BSP (Baláž, Střihavka, Pavlíček), zřejmě nejvíce proslavené skladbou Země vzdálená. Po Letním bláznění (festival pouličního divadla) pak v areálu Krajinka pod hradem vystoupí i Richard Müller (30.8.), který prý pro Cheb chystá speciální koncert.

 
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Písničkář Petr Skala: Jsem čudla svobodná
Jeho výrazné písně jsem poprvé uslyšel vloni v červenci. Toho večera jsme s přítelkyní seděli na zastřešené terase chaty u Berounky, vyprávěli...
V Západočeském divadle ožily příběhy slavných dobyvatelů Everestu
Ve 20. století padl jeden mýtus. Člověk pokořil nejvyšší horu světa. S dobýváním Mount Everestu jsou přitom historicky spjati zejména tří velikáni...
Křídla zimní Ohře 2.

Horní tok řeky Ohře, páteční řeky Karlovarského kraje, není ani široký, ani nijak zvlášť hluboký. Přesto je zdrojem obživy víceru ptačích...

Top