Špalíček Fest se vrací. Kromě něj míří na západ do Chebu i BSP a Richard Müller.


Datum publikace: 19-04-2018, 20:41 v Aktuálně.

Po čtyřech letech se do historického centra Chebu vrací Špalíček Fest, hudebně-zábavný festival pro celou rodinu. Letošní, v pořadí 4. ročník se uskuteční v sobotu 2. června (tedy před mezinárodním multižánrovým festivalem Chebské dvorky – 6.-9.6.). Na historickém náměstí Kr. Jiřího z Poděbrad vystoupí Liwid, Tereza Kerndlová, Dalibor Janda, Celeste Buckingham a Xindl X. A stejně jako v minulosti je i letos vstup zdarma.

Součástí jednodenního festivalu nad chebským Špalíčkem je také program pro děti, například divadlo nebo kouzelnická show.

Na Špalíček Festu v historických kulisách Chebu v minulosti (konal se v letech 2012-2014) vystoupili například David Koller, Marie Rottrová, František Nedvěd nebo kapely Olympic či No Name. Dosud poslední ročník se konal v roce 2014, kdy zaplněné náměstí tleskalo třeba Martě Kubišové a skupinám Mandrage, Buty a Divokej Bill.

Ještě před Špalíček Festem se ale v Chebu představí legendární Katapult (24. 5. na Krajince u řeky pod Chebským hradem), kde 18. 7. vystoupí také trio BSP (Baláž, Střihavka, Pavlíček), zřejmě nejvíce proslavené skladbou Země vzdálená. Po Letním bláznění (festival pouličního divadla) pak v areálu Krajinka pod hradem vystoupí i Richard Müller (30.8.), který prý pro Cheb chystá speciální koncert.

 
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Už nastavili zrcadlo? Pohled do tváře podzimní přívlače

Čas plyne jako voda. A tak se stalo, že s prutem u vody jsem nebyl devět týdnů v kuse, což je...

Nevšední kašny hned za naší západní hranicí

Bývají všelijaké. Některé mohou být nezajímavé, tvarově nudné, bez špetky potřebné fantazie i řemeslného umu, které člověku v paměti neutkví. Avšak jiné...

Top