Šmakova dračí poušť a řeka plná mrazu


Datum publikace: 12-12-2013, 16:38 v Aktuálně.

Po týdnu velkolepého návratu malého Hobita, vyprávění dětem v dětském domově, vybírání fotografií pro Akademii věd ČR, resp. akademií chystaný Atlas archeologických skvostů Česka a především pak dlouhých hodinách prací na upraveném a rozšířeném vydání mé knižní prvotiny mě čeká poslední víkendová výprava za dravci našich vod před letošními Vánocemi.

Ať už ale dopadne jakkoliv, vím, že až se vrátím, budu mít na stole dopis pro Ježíška a několik posledních dní na to, abych přání, která v něm budou napsaná, splnil. Těším se na ten kolotoč. A také na zbývající část adventu. Že i dál bude vonět vánočním punčem, včelovinou a trdelníkem, tak jako dosud. A že bude víc důvodů k úsměvu. A pokud jste ještě neucítili vůni jehličí a toho lepšího v nás, pak tady je zřejmě nejúspěšnější vánoční píseň české současnosti. Mimochodem, zatracenej chlap… Nejdřív převeze smrťáka, a pak se vrátí s takovouhle parádní písničkou… https://www.youtube.com/watch?v=WRhMd7buR1A 
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

V nominaci na Štičí hry na Dalekém severu jsou zkušené opory i úplní nováčci

Už za několik týdnů povedu reprezentační výběr svých přívlačových nástrah na Daleký sever, kde se zúčastníme mých dalších soukromých Štičích her.

V širším...

Písničkář Petr Skala: Jsem čudla svobodná
Jeho výrazné písně jsem poprvé uslyšel vloni v červenci. Toho večera jsme s přítelkyní seděli na zastřešené terase chaty u Berounky, vyprávěli...
Top