Plánujeme změny webu. Pomůžete nám se rozhodnout?


Datum publikace: 09-09-2019, 19:05 v Aktuálně.

Pravděpodobně už od nového roku by se stránky Václava Fikara mohly dočkat největší proměny od 20. dubna 2013, kdy spatřily světlo světa v této podobě. Tehdy poté, co zčásti navázaly na Mauriceův deník, kde Václav Fikar publikoval od roku 2011 své glosy a fejetony. Připravovaná změna se bude týkat jak vzhledu, tak obsahu.

V tuto chvíli pracujeme se třemi variantami změn. V této souvislosti bychom rádi znali vaše názory na možné rušení či zavedení stálých, resp. nových rubrik.

  1. Možné rušení se týká poslechové rubriky Skladba týdne, která o tomto víkendu oslaví přesně čtyři roky. Rubrika, která každý týden přináší jednu skladbu, vybíranou Václavem Fikarem, byla na tento web zařazena 14. 9. 2015 pro zpestření a osvěžení obsahu stránek, jinak se však konceptu webu vymyká. Měli bychom ji podle vás dál zachovat, či nikoliv? Budete-li nám chtít pomoci s rozhovodváním, ať již uvedete ANO (pro zachování), či NE (pro zrušení), připojte důvod či názor. Nebo něco navíc.
  2. To samé platí o rubrice Hovory u kávy. V této prestižní rubrice čtete rozhovory se zajímavými osobnostmi, které zve spisovatel a fotograf Václav Fikar na kávu či na pivo. Jeho pozvání k mikrofonu v minulosti mimo jiné přijali kastelám zámku Bečov Tomáš Wizovský, architekt Boris Redčenkov, švýcarská houslistka chorvatského původu Meri Tedić, majitel zámku Chyše Vladimír Lažanský či držitelka divadelní Ceny Thalie, herečka Pavla Janiššová. Protože Václav sám je časově enormně vytížený různými aktivitami a projekty, rubrika nemá pravidelný rytmus. Rozhovory v ní vycházejí nepravidelně, v dlouhých časových odstupech. Měla by podle vás dál zůstat součástí tohoto webu, nebo nikoliv? Budete-li nám chtít pomoci s rozhovodváním, ať již uvedete ANO (pro zachování), či NE (pro zrušení), připojte důvod či názor.
  3. Měla by se na web vrátit rubrika Rybářská poradna, zrušená před dvěma roky?
  4. Jaké rubriky na tomto webu sledujete pravidelně? A které vás nejvíce baví, či zajímají? Uvítáme i váš názor, proč tomu tak je.

Své názory nám zasílejte prostřednictvím kontaktního formuláře ZDE. Uvedete-li své úplné jméno a adresu bydliště, máte naději, že se na vás při losování respondentů usměje štěstí a získáte prozatím poslední knihu Václava Fikara Když už jsem ji zbouchnul aneb Sexem k životní roli hustýho rodiče. Kniha už je vyprodaná. Jeden, výtisk, který máme k dispozici, možná dopotuje právě k vám.

Tým IS
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Kniha přívlače mizí z pultů knihkupectví. I její dotisk už bude vyprodaný

Přestože se záhy po svém uvedení na trh (2021) dočkala Kniha přívlače dotisku, už brzy zřejmě zmizí z pultů knihkupectví.

Některé...

Stavba jako od Gaudího. Andres Turm stojí hned za českou hranicí

Také se rozplýváte nad architektonickými skvosty dechberoucí Barcelony, vzešlých z génia Antoni Gaudího?

Pokud ano, vězte, že jedna stavba, kterou jako by...

Velkolepé stavby bobrů. Nový díl Rockera na rybách měl v osm ráno premiéru na YouTube

Bavte se a žasněte. Záběry několika unikátních bobřích staveb na západě Čech, včetně zachyceného mimořádného momentu bobra v akci, můžete sledovat...

Jedenáctý díl Rockera na rybách už brzy

Dali jsme si s ním na čas, ale co nevidět se na YouTube objeví jedenáctá epizoda Rockera na rybách. A bude...

Světlo. Stolař a Fikar vystavují v divadle své fotografie

V secesní budově Západočeského divadla v Chebu se v neděli 21. května od 17 hodin uskuteční vernisáž společné výstavy fotografií Martina...

Půjde o vizuální porno, prozrazuje lektor Západočeského divadla o chystané hře i doprovodné fotografické výstavě
Byť jsem kafař a kávu piju všude, ve „hvězdárně“ jsem si ji vychutnával vůbec poprvé. Popíjel jsem ji za zvuků 3D...
Unikátní hra o Drtikolovi a k ní výstava fotografií několika současných autorů. Kulturní Cheb čeká velká světelná událost

Světlo. Takový je název historicky první fotografické výstavy, kterou pořádá Západočeské divadlo v Chebu ve své hlavní budově.

Chebské divadlo výstavu...

Top