Plánujeme změny webu. Pomůžete nám se rozhodnout?


Datum publikace: 09-09-2019, 19:05 v Aktuálně.

Pravděpodobně už od nového roku by se stránky Václava Fikara mohly dočkat největší proměny od 20. dubna 2013, kdy spatřily světlo světa v této podobě. Tehdy poté, co zčásti navázaly na Mauriceův deník, kde Václav Fikar publikoval od roku 2011 své glosy a fejetony. Připravovaná změna se bude týkat jak vzhledu, tak obsahu.

V tuto chvíli pracujeme se třemi variantami změn. V této souvislosti bychom rádi znali vaše názory na možné rušení či zavedení stálých, resp. nových rubrik.

  1. Možné rušení se týká poslechové rubriky Skladba týdne, která o tomto víkendu oslaví přesně čtyři roky. Rubrika, která každý týden přináší jednu skladbu, vybíranou Václavem Fikarem, byla na tento web zařazena 14. 9. 2015 pro zpestření a osvěžení obsahu stránek, jinak se však konceptu webu vymyká. Měli bychom ji podle vás dál zachovat, či nikoliv? Budete-li nám chtít pomoci s rozhovodváním, ať již uvedete ANO (pro zachování), či NE (pro zrušení), připojte důvod či názor. Nebo něco navíc.
  2. To samé platí o rubrice Hovory u kávy. V této prestižní rubrice čtete rozhovory se zajímavými osobnostmi, které zve spisovatel a fotograf Václav Fikar na kávu či na pivo. Jeho pozvání k mikrofonu v minulosti mimo jiné přijali kastelám zámku Bečov Tomáš Wizovský, architekt Boris Redčenkov, švýcarská houslistka chorvatského původu Meri Tedić, majitel zámku Chyše Vladimír Lažanský či držitelka divadelní Ceny Thalie, herečka Pavla Janiššová. Protože Václav sám je časově enormně vytížený různými aktivitami a projekty, rubrika nemá pravidelný rytmus. Rozhovory v ní vycházejí nepravidelně, v dlouhých časových odstupech. Měla by podle vás dál zůstat součástí tohoto webu, nebo nikoliv? Budete-li nám chtít pomoci s rozhovodváním, ať již uvedete ANO (pro zachování), či NE (pro zrušení), připojte důvod či názor.
  3. Měla by se na web vrátit rubrika Rybářská poradna, zrušená před dvěma roky?
  4. Jaké rubriky na tomto webu sledujete pravidelně? A které vás nejvíce baví, či zajímají? Uvítáme i váš názor, proč tomu tak je.

Své názory nám zasílejte prostřednictvím kontaktního formuláře ZDE. Uvedete-li své úplné jméno a adresu bydliště, máte naději, že se na vás při losování respondentů usměje štěstí a získáte prozatím poslední knihu Václava Fikara Když už jsem ji zbouchnul aneb Sexem k životní roli hustýho rodiče. Kniha už je vyprodaná. Jeden, výtisk, který máme k dispozici, možná dopotuje právě k vám.

Tým IS
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Drahoušek na česneku vyjde 2. prosince

Nakladatelství Pointa ze skupiny Albatros Media oznámilo, kdy vyjde má kniha Drahoušek na česneku, v níž na čtenáře čeká celkem osmnáct...

Pevnost Boyard v Chebu a Karel IV. ve Varech

Velmi úspěšným byl 1. ročník týmové soutěže Chebská pevnost Boyard, inspirované slavnou televizní show. Do soutěže v historické části města, kterou...

Poděkování všem, kteří pomohli knize do světa

Crowdfundingový předprodej mé osmé knihy Drahoušek na česneku, v němž se rozhodovalo, zda kniha vyjde, či nikoliv, trval krátkých třicet dnů....

Drama do poslední chvíle. Drahouška jste ale vybojovali!

Byla to šílená jízda, ale rozhodli jste. Drahoušek na česneku provoní vaše domácnosti a knihovny!

“Byl to gól v poslední minutě,”...

Zbývají tři dny. A v nich získat zbývajících 40 procent cílové částky

Třicetidenní crowdfundingový předprodej mé nejnovější knihy Drahoušek na česneku je téměř u cíle. Do něj zbývají už pouhé tři dny.

Nachází...

Rozhovor pro Vysvlečenou: Kvalitní humor v literatuře je velmi náročné řemeslo

Influencerka Wendy Šimotová včera na svém blogu Vysvlečená uveřejnila rozhovor, který se mnou pořídila. Rozhovor vyšel pod titulkem “Napsat dobrou humoristickou...

Top