Obálka knihy Drahoušek na česneku v příštím týdnu


Datum publikace: 17-02-2024, 15:33 v Aktuálně.

Do zahájení oficiálního předprodeje mé zbrusu nové knihy “Drahoušek na česneku” zbývá přibližně šest týdnů.

Pokud vás ale už nyní zajímá, jak bude vypadat obálka této humoristické knihy s celkem 18 humornými povídkami a fejetony ze života mužova, pak se podívejte na tento web v průběhu příštího týdne. Právě tady ji poprvé představím. Její autorkou bude grafička Magda Kadlecová.

A o čem budete moci v knize číst? Tedy za předpokladu, že si “Drahouška na česneku” koupíte v předprodeji, který potrvá pouhých 30 dnů! Zde je ochutnávka – první polovina z knižních textů:

1. Poprvé

2. Vzestup a pád geniální myšlenky

3. Muž v běhu

4. Jemu rohy nesluší

5. Dárky na zabití

6. Ital nezná ten zázrak

7. Štíhlý jako proutek

8. Pohlednice z Království Fantazie

9. Záhada chytré pračky
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Vyjde, nebo nevyjde má nová kniha? Rozhodujete právě teď

V pondělí 15. dubna zbývá už jen osmnáct dnů do konce crowdfundingu, tedy zajištění financování vytištění knihy Drahoušek na česneku.

Vydání...

Rozhodují čtenáři. Šestnáct procent pro Drahouška během prvního týdne

Drahoušek na česneku, má osmá kniha, se ke čtenářům vypravila jinou cestou než všechny předchozí. Cestou crowdfundingu, kdy je nutné během...

Mlýn Výrov v Březích vystavuje fotografie z Laponska

Až do 5. května můžete ve výrovském mlýně v Březích u Přelouče zhlédnout výstavu mých fotografií, nazvanou jednoduše Laponsko.

Výstava, která...

Crowdfunding začal! Drahoušek na česneku potřebuje vaši podporu

Trubte na poplach. Počínaje dneškem (středa 3. dubna) začala třicetidenní crowdfundingová kampaň na moji nejnovější knihu Drahoušek na česneku. Znamená to...

Duben. Měsíc prodeje Drahouška na česneku

Moji osmou knihu Drahoušek na česneku budete mít již za týden na dosah. Hned po Velikonocích začíná crowdfundingová kampaň na Pointě,...

Top