O mém spešl košíčku. Plném léků na problémy lidstva


Datum publikace: 06-04-2014, 11:55 v Pěna všedních dnů.

Mám doma spešl košíček. Je velmi malý, o nic větší než střední ikona na monitoru, a přesto je v něm víc, než unese. Je plný prašulí, jak říká pan Krabs. Je také naditý zkratkami ke štěstí i ukazateli k lepším zítřkům, jak říkám já. Je plný báječných řešení. Je plný spamu!

Česko je ráj, teď už nepochybuji. Je plné vzácných lidí, kteří nemají hluboko do kapsy a kteří se mohou rozkrájet jen pro to, aby se o své peníze rozdělili s ostatními lidmi. A tak je nahánějí, kde se dá, a výskají u toho jako kluci a holky na návsi v Hrusicích, jen aby jim mohli trochu ze svých peněz poskytnout.

Tak třeba Tom, rošťák jeden zelenookej. Třikrát do měsíce mi zaklepe na emailové okénko a že prý: Tumáš, Václave, až 600 tisíc na cokoliv. RPSN od 10,3 %, žádné poplatky za zpracování a ještě můžeš vyhrát iPad. Buď chlap a vezmi si Tomovu půjčku! Prosím…

Víš co, Tome? Počkej v této mé útulné čekárně, zatímco se rozmyslím, hájím svůj intimní emailový prostor a vedu Toma nejkratší cestou do mého spešl košíčku. Tom skrčí hlavu a buch! Praštím za ním spamovým víkem.

Jako za jinými. V mém košíčku se mačkají mraky poskytovatelů nejvýhodnějších, nejpozitivnějších, nejrychlejších, nejbáječnějších a nejrevolučnějších půjček.

Kladnapujcka.cz mi nabízí 12 tisíc před výplatou. Bez otázek, zdržování a dokládání příjmů. Onepujcka.cz, která je stejně graficky vyvedená jako Kladnapujcka.cz, mi nabízí až 150 tisíc korun. Bez ručitele i ručení nemovitostí. Pujcka24hodin.cz až 150 tisíc na 84 měsíců bez poplatků, Ušetřeno.cz mě láká na půl mega s pojištěním schopnosti splácet zdarma a Úžasná půjčka.cz taky zaklepala se 150 tisíci. S možností předčasného splacení zdarma. Nikoho z nich jsem přitom k sobě do mailového bejváku nezval.

Spam

V mém spešl košíčku se však nemačkají jen tito dobrodinci, ochotní výhodně půjčovat. Zívají v něm i další poskytovatelé nadějí, zázraků a lepších zítřků. Například záhada jménem Radka. Snažila se mi vyčarovat úsměv na tváři preparátem na nekonečnou erekci. Vlastně mi nabídla takový neveredning story a abych uvěřil, přiložila obrázek mrkajícího kulturisty.

Cítím se blbě, že jsem ji utěsnil v košíčku. Stejně jako Jolu, další nepozvanou záhadu. Ta pro změnu nabízí zázračnou tabletu na hubnutí. Pojď do toho, mrká na mě Jola v lehkém letním outfitu, s hubeným pasem a velkými bradavkami. Shodíš 12 kilo za pět týdnů, pošťuchuje mě. A tak jsem ji pro změnu já šťouchnul do košíčku.

Anebo takový Azmail. Ani jeho jsem k sobě domů nepozval. Přesto se někudy prosmýkl, snad potrubím, aby mi nabídl unikátní preparát ze Švédska, který je prý hitem v USA. Když zaplatím 1599 korun, budu mít do dvaceti minut zuby bělejší než sníh. A když dám 1999 korun, získám k jeho zázračnému preparátu i lesk na rty.

Spam 2

A v košíčku jsou další báječní lidé, kteří se snaží rozumným způsobem usměrnit můj život. Kteří usilují o mé štěstí. Vlastně se cítím tak trochu blbě, že je proti jejich vůli vězním.

Vždyť Nikol mi nabízí až desetinásobné zvětšení penisu a Soňa se dušuje, že má zaručeně fantastický preparát na obnovu růstu vlasů. Do tří měsíců prý budu mít vlasy dlouhé skoro jako Xie Qiuping. Adel mě pak zve vyhrávat k automatům v kasinu, Kristýna mi nabízí nové vizitky, že prý s nimi najdu lepší práci, a Zuzka chce jen 1850 za prášky, které ze mě udělají nadpozemsky atraktivního muže/ženu. Lepší život mi nabídla také Klára. Rty, víčka, nos… Jejich klinika prý všechno zvládne – levně, rychle, bezbolestně.

Chjo, tolik dobrých lidí a tolik možností být lepším, zdravějším, bohatším, krásnějším a šťastnějším člověkem se dusí v mém malém spešl košíčku…

Možná si přece jenom půjčím půl mega, za který si nechám desetkrát zvětšit penis, abych si po něm mohl šlapat. Za zbytek si nechám narůst háro až na zem, aby zakrylo můj nový obří penis, pořídím si zázračný preparát na hubnutí, upravím si rty, víčka i nos a nechám si vybělit zuby, až budou zářivě bílé. Pak si pořídím nové vizitky, které mi otevřou dveře k lepší práci, lesk na rty a tabletu na nekonečnou erekci, aby si nové kolegyně taky něco užily. Budu takový „nyny kyborg“ s velkým dluhem, kterému by podle všech slibů mělo být fajn.

lord valdemort

Ne, to všechno by bylo málo. Zařídím se jiným způsobem, protože jakkoliv je Česko ráj, ve světě se žije úplně jinak. Využiju nabídku ctihodného pana Wang Yonga. Je to moudrý Číňan, který jistě zná cesty i odpovědi. Pan Wang Yong mi píše, že spolupracuje s Bank of China a má pro mě připravených 30,5 milionu dolarů. Aby je ale mohl převést na offshore účet, potřebuje veškeré mé osobní údaje, které mu klidně mohu poslat na jeho osobní emailový účet, aby se procedura urychlila. Zlatý člověk. Jakkoliv jsou Češi dobrotiví, Wang Yong je zářícím obrem v mém malém spešl košíčku. Já mu pošlu jen veškeré své osobní údaje a on ze mě udělá boháče. Hned potom mi pošle třicet dolarových mega…

Václav Fikar
Komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Dětmar Jäger: Někteří ptáci se zde objevili nově, mnohem více druhů ale ze západočeské krajiny vymizelo.
Českých osobností, které převzaly významné ocenění z rukou ministra bavorské vlády, skutečně není mnoho. Osobně znám jen dvě takové osobnosti.

Jednou z nich je...
Výstava “Laponsko” se posouvá o půl roku. Na jaro 2024

Autorská výstava mých fotografií nazvaná “Laponsko”, která se měla konat od října do listopadu v prostorách výrovského mlýna v Břehách na...

Nejdřív jsem se seznámil s loutkou, říká sochař Miro Žáčok. Autor chebského Hurvínka
Dvě sochy slovenského sochaře Miroslava Žáčoka, který žije a tvoří v Českých Budějovicích, už v Chebu stojí několik let. Bronzové Děvčátko s kocourkem a...
Herec Petr Németh: Rád bych si zahrál ryze zápornou roli
Jeho profesní příběh jako by tkaly sudičky. Osud mu cestu k divadelnímu herectví komplikoval, klikatil a prodlužoval. On ale vytrval a nepřestal...
Nena jako za mlada. 40 let od mega hitu 99 Luftballons

Je jí 63 let a přivedla na svět pět dětí. Přesto vypadá na 43 a na pódiu řádí, jako by právě...

Top