Kniha přívlače. Posledních 358 výtisků na trhu


Datum publikace: 20-09-2021, 19:31 v Aktuálně.

Mimořádný zájem rybářů o Knihu přívlače, kterou před pouhými čtyřmi měsíci vydalo nakladatelství Mladá fronta, zapříčinil, že na pultech českých knihkupectví se podle aktuálních dat nachází už jen posledních 358 výtisků.

Vydrží-li tempo míry zájmu o obsáhlou publikaci, pak se naplní očekávaný scénář. Totiž že na předvánočním trhu už nová kniha Václav Fikara o moderním lovu dravých ryb nebude k dispozici.

Kniha přívlače byla pokřtěna měsíc po svém vydání. Na konci letošního června ve švédském Laponsku. Jedním z jejích kmotrů se stal trenér lodní přívlačové reprezentace ČR Josef Zahrádka.

Kniha přívlače je v pořadí sedmou knihou západočeského spisovatele Václava Fikara. Obsáhle se věnuje lovu štik, candátů, sumců, okounů, bolenů a tloušťů.

Dále správnému předkládání woblerů, gumových i plechových nástrah, montážím, různým technikám lovu nebo například vyhledávání rybích predátorů. Podrobně se však zabývá také například vlivem počasí na úspěch rybolovu, či výběrem prutů a šňůr.

Více o Knize přívlače čtěte na MRKu – https://www.mrk.cz/clanek.php3?id=1927&kw=kniha%20p%F8%EDvla%E8e

nebo na Epikonu – https://www.epikon.cz/stale-mam-o-cem-snit-nepochybuje-autor-rybarske-knihy-roku/

(ad. Pleas)

Kniha přívlače se řadí mezi nejúspěšnější hobby knihy letošního léta v České republice a na Slovensku.Komentář

six + five =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Mimořádná nabídka! Za velmi nízkou cenu kvalitní prut k lovu velkých sumců.

Protože k přívlači se mi příliš nehodí (:-D), prodám výbavu k lovu velkých sumců. Prut Jenzi Siluro Spezial Baitmaster (3 m,...

Top