Děkuji, že jste přišli!


Datum publikace: 18-01-2025, 18:25 v Uncategorized.

Ostrovy jsou různé. Pusté i plné života, na moři i na souši. Jeden z těch obydlených, totiž Ostrov v Podkrušnohoří, mě naplnil dobrou náladou, za což mu opět děkuji.

Zač konkrétně? Mám za sebou autorské čtení s besedou v Městské knihovně v Ostrově. Přišlo posluchačů, že jsem to nečekal ani já, prý ani knihovna, a ohlasy po skončení byly vesměs skvělé.

V Ostrově jsem z knihy Drahoušek na česneku přečetl oproti obvyklému počtu dvou jednu povídku navíc, což normálně nedělám (a ne, povídka „Poprvé“ to zase nebyla, vy nemravové 😀 ), takže jsem opravdu vyčtený a vymluvený a téměř bez hlasu. Avšak nadšený.

Děkuji vám všem, kteří jste přišli, a stejně tak MK Ostrov za zájem a tradičně skvělý servis.




Komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.



NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY:

Návrat festivalu. 75 fotografií z Chebských dvorků, které se po třech letech vrátily do historické části Chebu

Před třemi lety se uskutečnil jubilejní 20. ročník multižánrového festivalu Chebské dvorky a jak tenkrát oznámil tehdejší ředitel pořádající krajské...

Ona hledá knihy. Já hledám ji

Pátrám po úplně nejvíc nejlepší čtenářce. Jmenuje se Matilda a doma to neměla lehké. Snad i proto tak miluje knihy...

Top